ROV20H112K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1100V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H112K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H112K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H112K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1100V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5714 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H112K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 990V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.21kV Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Μέγιστη Volts DC 895V Μέγιστη AC Volts 680V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 620J
Λεπτομερής περιγραφή 1.1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 360pF @ 1kHz