ROV20-470L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-470L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20-470L
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-470L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4001 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-470L.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 39.95V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 54.05V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα E72556-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 38V
Μέγιστη AC Volts 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 17J Λεπτομερής περιγραφή 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 12080pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20-431K-S-2
ROV20-431K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5041 pcs
Κατεβάστε: ROV20-431K-S-2.pdf
RFQ
ROV20-431K-S
ROV20-431K-S
Σε απόθεμα: 5561 pcs
Κατεβάστε: ROV20-431K-S.pdf
RFQ
ROV20-470L-2
ROV20-470L-2