ROV20-270M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-270M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20-270M
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-270M Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5298 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-270M.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 21.6V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 32.4V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα A30935-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 22V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 10J Λεπτομερής περιγραφή 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 20000pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20-221K-S-2
ROV20-221K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5019 pcs
Κατεβάστε: ROV20-221K-S-2.pdf
RFQ
ROV20-241K
ROV20-241K
Περιγραφή: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 4179 pcs
Κατεβάστε: ROV20-241K.pdf
RFQ
ROV20-270M-S
ROV20-270M-S
Κατεβάστε: ROV20-270M-S.pdf
ROV20-270M-2
ROV20-270M-2
Κατεβάστε: ROV20-270M-2.pdf
ROV20-270M-S-2
ROV20-270M-S-2