ROV20-101K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-101K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20-101K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-101K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4213 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-101K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 100V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 90V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 110V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα E14012-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 85V
Μέγιστη AC Volts 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 56J Λεπτομερής περιγραφή 100V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 4000pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20-101K-2
ROV20-101K-2
Σε απόθεμα: 4531 pcs
Κατεβάστε: ROV20-101K-2.pdf
RFQ
ROV20-101K
ROV20-101K