ROV14H621K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14H621K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14H621K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14H621K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5351 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14H621K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα A16490-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 215J Λεπτομερής περιγραφή 620V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 300pF @ 1kHz