ROV14-560K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-560K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-560K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-560K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4063 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-560K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 56V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 50.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 61.6V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα F84720-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 45V
Μέγιστη AC Volts 35V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 14J Λεπτομερής περιγραφή 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 5184pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14-511K-S
ROV14-511K-S
Περιγραφή: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 5365 pcs
Κατεβάστε: ROV14-511K-S.pdf
RFQ
ROV14-511K
ROV14-511K
Σε απόθεμα: 4391 pcs
Κατεβάστε: ROV14-511K.pdf
RFQ
ROV14-560K-S
ROV14-560K-S
Κατεβάστε: ROV14-560K-S.pdf
ROV14-511K-S-2
ROV14-511K-S-2
Κατεβάστε: ROV14-511K-S-2.pdf
Περιγραφή: VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: ROV14-561K.pdf
ROV14-560K-2
ROV14-560K-2