ROV14-361K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-361K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-361K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-361K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5969 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-361K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα A21388-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 300V
Μέγιστη AC Volts 230V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 104J Λεπτομερής περιγραφή 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 465pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14-330K-S
ROV14-330K-S
Περιγραφή: VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 4203 pcs
Κατεβάστε: ROV14-330K-S.pdf
RFQ
ROV14-361K-S-2
ROV14-361K-S-2