ROV14-270K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-270K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-270K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-270K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4832 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-270K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα C54105-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 22V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 6.9J Λεπτομερής περιγραφή 27V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 9731pF @ 1kHz