ROV14-182K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1800V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-182K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-182K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-182K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1800V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5638 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-182K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.8kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 1.62kV
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.98kV Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Μέγιστη Volts DC 1.465kV Μέγιστη AC Volts 1kV
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 348J
Λεπτομερής περιγραφή 1.8kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 118pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14-182K-S
ROV14-182K-S
Σε απόθεμα: 4821 pcs
Κατεβάστε: ROV14-182K-S.pdf
RFQ
ROV14-182K
ROV14-182K