ROV14-151K-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-151K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-151K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-151K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3996 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-151K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 150V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 135V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 165V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα E10196-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 125V
Μέγιστη AC Volts 95V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 44J Λεπτομερής περιγραφή 150V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1510pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14-151K-S-2
ROV14-151K-S-2
Σε απόθεμα: 3971 pcs
Κατεβάστε: ROV14-151K-S-2.pdf
RFQ
ROV14-151K
ROV14-151K