ROV14-101K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-101K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-101K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-101K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4535 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-101K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 100V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 90V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 110V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα F57438-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 85V
Μέγιστη AC Volts 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 28J Λεπτομερής περιγραφή 100V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2221pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14-102K-S
ROV14-102K-S
Περιγραφή: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 4125 pcs
Κατεβάστε: ROV14-102K-S.pdf
RFQ
ROV14-101K
ROV14-101K
Σε απόθεμα: 5149 pcs
Κατεβάστε: ROV14-101K.pdf
RFQ
ROV14-101K-S-2
ROV14-101K-S-2