ROV10H821K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H821K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H821K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H821K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4854 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H821K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα E86595-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 670V
Μέγιστη AC Volts 510V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 118J Λεπτομερής περιγραφή 820V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 130pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10H821K-S
ROV10H821K-S