ROV10H751K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H751K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H751K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H751K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5136 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H751K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 750V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 675V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 825V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D51821-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 615V
Μέγιστη AC Volts 460V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 115J Λεπτομερής περιγραφή 750V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 130pF @ 1kHz