ROV10H470K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H470K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H470K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H470K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4324 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H470K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα A36101-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 38V
Μέγιστη AC Volts 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 6.8J Λεπτομερής περιγραφή 47V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 3140pF @ 1kHz