ROV10H330K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H330K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H330K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H330K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5888 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H330K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα A26281-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 26V
Μέγιστη AC Volts 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 4.8J Λεπτομερής περιγραφή 33V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 4250pF @ 1kHz