ROV10H221K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H221K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H221K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H221K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4635 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H221K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα E42720-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 180V
Μέγιστη AC Volts 140V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 39J Λεπτομερής περιγραφή 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 390pF @ 1kHz