ROV10-680K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 68V 500A DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-680K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-680K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-680K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 68V 500A DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4031 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-680K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 68V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 61.2V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 74.8V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα C88416-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 56V
Μέγιστη AC Volts 40V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 8.5J Λεπτομερής περιγραφή 68V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2230pF @ 1kHz