ROV10-270K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-270K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-270K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-270K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 27V 500A DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6030 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-270K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα 358398-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 22V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 3.5J Λεπτομερής περιγραφή 27V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 4742pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-270K-S
ROV10-270K-S
Σε απόθεμα: 4217 pcs
Κατεβάστε: ROV10-270K-S.pdf
RFQ
ROV10-271K-S
ROV10-271K-S
Περιγραφή: VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 4962 pcs
Κατεβάστε: ROV10-271K-S.pdf
RFQ
ROV10-270K-2
ROV10-270K-2