ROV10-101K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-101K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-101K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-101K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4206 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-101K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 100V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 90V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 110V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα C34498-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 85V
Μέγιστη AC Volts 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 14J Λεπτομερής περιγραφή 100V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1020pF @ 1kHz