ROV07H820K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H820K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H820K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H820K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4793 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H820K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 82V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 73.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 90.2V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα A89120-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 65V
Μέγιστη AC Volts 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 7.0J Λεπτομερής περιγραφή 82V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 640pF @ 1kHz