ROV07H511K-S-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H511K-S-2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H511K-S-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4933 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H511K-S-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F10003-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 418V
Μέγιστη AC Volts 320V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 45J Λεπτομερής περιγραφή 510V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1kHz