ROV07H391K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H391K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H391K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H391K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4963 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H391K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F66150-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 35J Λεπτομερής περιγραφή 390V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 110pF @ 1kHz