ROV07H330K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 500A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H330K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H330K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H330K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 500A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4812 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H330K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F25137-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 26V
Μέγιστη AC Volts 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 2.8J Λεπτομερής περιγραφή 33V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1840pF @ 1kHz