ROV07H180M-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18V 500A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H180M-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H180M-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H180M-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18V 500A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4537 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H180M-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 14.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 21.6V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα C59967-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 14V
Μέγιστη AC Volts 11V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 1.5J Λεπτομερής περιγραφή 18V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2920pF @ 1kHz