ROV07-821K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 820V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-821K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07-821K
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-821K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4925 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-821K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F19550-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 670V
Μέγιστη AC Volts 510V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 47J Λεπτομερής περιγραφή 820V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 70pF @ 1kHz