ROV07-680K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-680K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07-680K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-680K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 68V 250A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4543 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-680K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 68V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 61.2V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 74.8V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα D50873-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 56V
Μέγιστη AC Volts 40V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 4.3J Λεπτομερής περιγραφή 68V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1119pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07-680K
ROV07-680K