ROV05H330K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05H330K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05H330K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV05H330K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 250A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4159 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05H330K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα E25645-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 26V
Μέγιστη AC Volts 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 1.3J Λεπτομερής περιγραφή 33V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 830pF @ 1kHz