ROV05H221K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05H221K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05H221K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV05H221K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5093 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05H221K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα F38169-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 180V
Μέγιστη AC Volts 140V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 9.0J Λεπτομερής περιγραφή 220V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV05H221K-S-2
ROV05H221K-S-2
Σε απόθεμα: 4730 pcs
Κατεβάστε: ROV05H221K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H220L-2
ROV05H220L-2
Περιγραφή: VARISTOR 22V 250A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 4734 pcs
Κατεβάστε: ROV05H220L-2.pdf
RFQ
ROV05H221K
ROV05H221K