ROV05-511K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05-511K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05-511K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV05-511K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5058 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05-511K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα A04386-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 418V
Μέγιστη AC Volts 320V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 18.5J Λεπτομερής περιγραφή 510V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 50pF @ 1kHz