ROV05-470K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05-470K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05-470K
Αριθμός εξαρτήματος ROV05-470K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 100A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5601 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05-470K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα E85469-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 38V
Μέγιστη AC Volts 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 1.5J Λεπτομερής περιγραφή 47V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 715pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV05-431K
ROV05-431K
Περιγραφή: VARISTOR 430V 400A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 4170 pcs
Κατεβάστε: ROV05-431K.pdf
RFQ
ROV05-470K-2
ROV05-470K-2
Σε απόθεμα: 5852 pcs
Κατεβάστε: ROV05-470K-2.pdf
RFQ
ROV05-431K-S
ROV05-431K-S
Κατεβάστε: ROV05-431K-S.pdf
Περιγραφή: VARISTOR 390V 400A DISC 5MM
Κατεβάστε: ROV05-391K-S.pdf
ROV05-470K-S-2
ROV05-470K-S-2