ROV05-151K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05-151K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05-151K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV05-151K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4618 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05-151K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 150V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 135V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 165V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα A29229-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 125V
Μέγιστη AC Volts 95V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 5.5J Λεπτομερής περιγραφή 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 180pF @ 1kHz