RLD30P185UF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Φύλλα δεδομένων: RLD30P185UF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLD30P185UF
Αριθμός εξαρτήματος RLD30P185UF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5757 pcs Φύλλο δεδομένων RLD30P185UF.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 8.7s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm) Σειρά POLY-FUSE®, RLD30
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 90 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 30 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.618" (15.70mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 3.7A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.85A εγκρίσεις cURus, TUV