QK016NH6RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QK016NH6RP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TRIAC ALTERNISTOR 1KV 16A TO263
Φύλλα δεδομένων: 1.QK016NH6RP.pdf2.QK016NH6RP.pdf3.QK016NH6RP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QK016NH6RP
Αριθμός εξαρτήματος QK016NH6RP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 1KV 16A TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46317 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QK016NH6RP.pdf2.QK016NH6RP.pdf3.QK016NH6RP.pdf
Τάσης - μέλος Off 1kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Triac Τύπος Alternistor - Snubberless Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (D2Pak)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα QK016NH6 RP
QK016NH6 RP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Alternistor - Snubberless 1kV 16A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 16A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 167A, 200A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 70mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 80mA