Q8008N5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8008N5RP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: Q8008N5RP
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TRIAC 800V 8A TO263
Φύλλα δεδομένων: 1.Q8008N5RP.pdf2.Q8008N5RP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Q8008N5RP
Αριθμός εξαρτήματος Q8008N5RP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC 800V 8A TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63740 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Q8008N5RP.pdf2.Q8008N5RP.pdf
Τάσης - μέλος Off 800V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Triac Τύπος Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (D2Pak)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα Q8008N5 RP
Q8008N5RPTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Standard 800V 8A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 8A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 83A, 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 50mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 50mA