Q6016LH653
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6016LH653 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Φύλλα δεδομένων: 1.Q6016LH653.pdf2.Q6016LH653.pdf3.Q6016LH653.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Q6016LH653
Αριθμός εξαρτήματος Q6016LH653 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4567 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Q6016LH653.pdf2.Q6016LH653.pdf3.Q6016LH653.pdf
Τάσης - μέλος Off 600V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Triac Τύπος Alternistor - Snubberless Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Isolated Tab
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 16A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 167A, 200A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 70mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 80mA