Q6015L556
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6015L556 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: Q6015L556
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TRIAC 600V 15A TO220
Φύλλα δεδομένων: 1.Q6015L556.pdf2.Q6015L556.pdf3.Q6015L556.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Q6015L556
Αριθμός εξαρτήματος Q6015L556 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC 600V 15A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64455 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Q6015L556.pdf2.Q6015L556.pdf3.Q6015L556.pdf
Τάσης - μέλος Off 600V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2V
Triac Τύπος Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Isolated Tab
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Standard 600V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 15A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 167A, 200A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 70mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 50mA