Q4008R456
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: Q4008R456
Περιγραφή προϊόντος TRIAC 400V 8A TO220
Φύλλα δεδομένων: 1.Q4008R456.pdf2.Q4008R456.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Q4008R456
Αριθμός εξαρτήματος Q4008R456 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC 400V 8A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77804 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Q4008R456.pdf2.Q4008R456.pdf
Τάσης - μέλος Off 400V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Triac Τύπος Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Non-Isolated Tab
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Standard 400V 8A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 8A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 83A, 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 50mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 25mA