Q4006DH3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIAC ALTERNISTOR 400V 6A TO252
Φύλλα δεδομένων: 1.Q4006DH3RP.pdf2.Q4006DH3RP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Q4006DH3RP
Αριθμός εξαρτήματος Q4006DH3RP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 400V 6A TO252 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81604 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Q4006DH3RP.pdf2.Q4006DH3RP.pdf
Τάσης - μέλος Off 400V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Triac Τύπος Alternistor - Snubberless Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252, (D-Pak)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα Q4006DH3 RP
Q4006DH3 RP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 6A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 6A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 55A, 65A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 15mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 10mA