PSR071FL0315Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE SQUARE 315A 1.3KVAC/1KVDC
Φύλλα δεδομένων: 1.PSR071FL0315Z.pdf2.PSR071FL0315Z.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 316 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 316 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSR071FL0315Z
Αριθμός εξαρτήματος PSR071FL0315Z Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE SQUARE 315A 1.3KVAC/1KVDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 316 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PSR071FL0315Z.pdf2.PSR071FL0315Z.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1kV Τάση Αξιολόγηση - AC 1.3kV
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.913" L x 2.028" W x 2.264" H (74.00mm x 51.50mm x 57.50mm) Σειρά POWR-SPEED® PSR
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Τήξη I²t 21859 Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Fuse Τύπος Square Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 315A Τάξη -