PC-100-LLC-CZ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2 INPUT LIQ LVL CONTROL-CZ/ 95
Φύλλα δεδομένων: PC-100-LLC-CZ.pdf
Κατάσταση RoHs Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 901 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC-100-LLC-CZ
Αριθμός εξαρτήματος PC-100-LLC-CZ Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Διαθέσιμη ποσότητα 901 pcs Φύλλο δεδομένων PC-100-LLC-CZ.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 95 ~ 120VAC
Τύπος High/Low Level Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά PC-XXX-LLC-CZ ευαισθησία 4.7kOhm ~ 100kOhm
Τύπος εξόδου Relay Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος υγρού - Χαρακτηριστικά Adjustable Sensitivity
Απόσταση - Έλεγχος στον αισθητήρα (μέγιστο) - Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Controller High/Low Level 95 ~ 120VAC
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 10A @ 240VAC Φόρμα Επικοινωνίας -