P4SMA400A-E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE SMA SUF MT TR
Φύλλα δεδομένων: P4SMA400A-E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P4SMA400A-E
Αριθμός εξαρτήματος P4SMA400A-E Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE SMA SUF MT TR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 324084 pcs Φύλλο δεδομένων P4SMA400A-E.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 342V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 548V
Τάση - Ανάλυση (Min) 380V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA)
Σειρά P4SMA-E Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 750mA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P4SMA400A
P4SMA400A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 342V 548V DO214AC
Σε απόθεμα: 472220 pcs
Κατεβάστε: P4SMA400A.pdf
RFQ
P4SMA400A-E3/61
P4SMA400A-E3/61
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: P4SMA400A-E3/61.pdf
RFQ
P4SMA400A-E3/5A
P4SMA400A-E3/5A
Κατεβάστε: P4SMA400A-E3/5A.pdf
P4SMA400A-M3/5A
P4SMA400A-M3/5A
Κατεβάστε: P4SMA400A-M3/5A.pdf
P4SMA400AHE3_A/H
P4SMA400AHE3_A/H
Κατεβάστε: P4SMA400AHE3_A/H.pdf
P4SMA39CAHE3/61
P4SMA39CAHE3/61
Περιγραφή: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AC
Κατεβάστε: P4SMA39CAHE3/61.pdf
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 342VWM 548VC SMD
Κατεβάστε: P4SMA400A.pdf
P4SMA400
P4SMA400
Περιγραφή: TVS DIODE 342V 575.4V DO214AC
Κατεβάστε: P4SMA400.pdf
P4SMA400AHE3_A/I
P4SMA400AHE3_A/I