P1500EBLRP1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500EBLRP1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SIDACTOR BI 140V 250A TO-92
Φύλλα δεδομένων: P1500EBLRP1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1500EBLRP1
Αριθμός εξαρτήματος P1500EBLRP1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR BI 140V 250A TO-92 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115754 pcs Φύλλο δεδομένων P1500EBLRP1.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 140V
Τάσης - ράμπας 180V Σειρά SIDACtor®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 250A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 80A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 55pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P1500ECL
P1500ECL
Περιγραφή: SIDACTOR BI 140V 400A TO-92
Σε απόθεμα: 105168 pcs
Κατεβάστε: P1500ECL.pdf
RFQ
P1500EARP2
P1500EARP2
Περιγραφή: SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
Κατεβάστε: P1500EARP2.pdf
RFQ
P1500EB
P1500EB
Περιγραφή: SIDACTOR BIDIR 140V 250A TO-92