P1004-95-X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1004-95-X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος POTENTIOMETER 100K W/WIRE 1/4W
Φύλλα δεδομένων: P1004-95-X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1004-95-X
Αριθμός εξαρτήματος P1004-95-X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Διαθέσιμη ποσότητα 3923 pcs Φύλλο δεδομένων P1004-95-X.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Σειρά - Περιστροφή 300°
Resistive Υλικό Wirewound Αντίσταση (Ohms) 100k
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Αλλα ονόματα F10620
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 0.25W, 1/4W Wire Leads σινεμπλόκ Θέματος -
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
ενεργοποιητής Τύπος Knurled and Slotted ενεργοποιητή Μήκος -
ενεργοποιητή Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P100BA202M
P100BA202M
Κατασκευαστές: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 2KOHM BEAD
Σε απόθεμα: 13205 pcs
Κατεβάστε: P100BA202M.pdf
RFQ
P1004-175
P1004-175
Περιγραφή: POTENTIOMETER 200K 10% 1/4W
Σε απόθεμα: 2769 pcs
Κατεβάστε: P1004-175.pdf
RFQ
Περιγραφή: POTENTIOMETER 100K 10% 1/4W
Κατεβάστε: P1004-95.pdf
P100BA102M
P100BA102M
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Κατεβάστε: P100BA102M.pdf
Περιγραφή: POTENTIOMETER 500K 10% (P0.5)
Σε απόθεμα: 879 pcs
P100BA502M
P100BA502M
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Κατεβάστε: P100BA502M.pdf
P100B
P100B
Κατασκευαστές: TPI (Test Products International)
Περιγραφή: PROBE OSC 100MHZ X10 1.2M CABLE