P1004-16-X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1004-16-X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος POT WIRE TERMINAL ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: P1004-16-X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1004-16-X
Αριθμός εξαρτήματος P1004-16-X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή POT WIRE TERMINAL ASSEMBLY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2427 pcs Φύλλο δεδομένων P1004-16-X.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Σειρά - Περιστροφή 300°
Resistive Υλικό Wirewound Αντίσταση (Ohms) 1M
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Λεπτομερής περιγραφή 1M Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 0.25W, 1/4W Wire Leads