P0080Q12BLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080Q12BLRP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 6V 250A QFN SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.P0080Q12BLRP.pdf2.P0080Q12BLRP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0080Q12BLRP
Αριθμός εξαρτήματος P0080Q12BLRP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR 6V 250A QFN SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115557 pcs Φύλλο δεδομένων 1.P0080Q12BLRP.pdf2.P0080Q12BLRP.pdf
Τάσης - On μέλος 5V Τάσης - μέλος Off 6V
Τάσης - ράμπας 25V Σειρά SIDACtor®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-TDFN
Αλλα ονόματα P0080Q12BL
P0080Q12BLRP-ND
P0080Q12BLRPTR
Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 250A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 80A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 50mA χωρητικότητα 55pF