P0080EBRP1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080EBRP1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SIDACTOR BI 6V 250A TO-92
Φύλλα δεδομένων: P0080EBRP1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0080EBRP1
Αριθμός εξαρτήματος P0080EBRP1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR BI 6V 250A TO-92 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5629 pcs Φύλλο δεδομένων P0080EBRP1.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 6V
Τάσης - ράμπας 25V Σειρά SIDACtor®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 250A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 80A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 50mA χωρητικότητα 150pF