P0080EBLRP1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080EBLRP1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Φύλλα δεδομένων: P0080EBLRP1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0080EBLRP1
Αριθμός εξαρτήματος P0080EBLRP1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR BI 6V 250A TO92 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96010 pcs Φύλλο δεδομένων P0080EBLRP1.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 6V
Τάσης - ράμπας 25V Σειρά SIDACtor®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 250A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 80A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 50mA
χωρητικότητα 150pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P0080EB
P0080EB
Περιγραφή: SIDACTOR BIDIR 6V 250A TO-92