P-15KP66CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 66V 35V P600
Φύλλα δεδομένων: P-15KP66CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P-15KP66CA
Αριθμός εξαρτήματος P-15KP66CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 66V 35V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5443 pcs Φύλλο δεδομένων P-15KP66CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 66V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35V
Τάση - Ανάλυση (Min) 73.2V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 144000W (144kW)
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1500A (1.5kA) (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P-160AS F10
P-160AS F10
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: BATTERY PACK NICAD 12V 1600MAH
Σε απόθεμα: 4267 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
P-150SCSL4X2
P-150SCSL4X2
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: BATTERY NICAD PACK 9.6V 1500MAH
Σε απόθεμα: 4191 pcs
Κατεβάστε: P-150SCSL4X2.pdf
RFQ
P-150SCSL3
P-150SCSL3
Περιγραφή: BATTERY NICAD PACK 3.6V 1500MAH
Κατεβάστε: P-150SCSL3.pdf
P-160AS F2
P-160AS F2
Περιγραφή: BATTERY PACK NICAD 2.4V 1600MAH