MG1250S-BA1MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MG1250S-BA1MM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 80A 500W PKG S
Φύλλα δεδομένων: MG1250S-BA1MM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MG1250S-BA1MM
Αριθμός εξαρτήματος MG1250S-BA1MM Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή IGBT 1200V 80A 500W PKG S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1927 pcs Φύλλο δεδομένων MG1250S-BA1MM.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 50A (Typ)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή S3 Σειρά -
Ισχύς - Max 500W Συσκευασία / υπόθεση S-3 Module
Αλλα ονόματα F6494 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 4.29nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Half Bridge 1200V 80A 500W Chassis Mount S3 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 500µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A Διαμόρφωση Half Bridge