MG12150D-BA1MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MG12150D-BA1MM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 210A 1100W PKG D
Φύλλα δεδομένων: MG12150D-BA1MM.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 768 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 768 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MG12150D-BA1MM Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή IGBT 1200V 210A 1100W PKG D Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 768 pcs Φύλλο δεδομένων MG12150D-BA1MM.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 150A (Typ)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D3 Σειρά -
Ισχύς - Max 1100W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα F6480 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 11nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Half Bridge 1200V 210A 1100W Chassis Mount D3 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 210A Διαμόρφωση Half Bridge